خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

10 گیگ SFP +

نظرات مشتریان
کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

10 گیگ SFP +

(10)
چین رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR کارخانه

رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR

رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR شرح ما تأمین کننده قابل اعتماد ترانسور گیرنده SFP هستیم. ما مقدار زیادی فرستنده SFP را تولید و ذخیره می کنیم. تمام فرستنده های SFPP ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین 10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm کارخانه

10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm

افزونه گرم 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm شرح گیرنده ماژول قابل اتصال با فرم کوچک برای ارتباطات داده های نوری مضاعف مانند 10GBASE-LR / LW تعریف شده توسط IEEE 802.3ae است. این با اتصال SFP + 20 ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین تجاری 10 گیگابیت SFP + 300m 850nm رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی کارخانه

تجاری 10 گیگابیت SFP + 300m 850nm رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

تجاری 10 گیگابیت SFP + 300m 850nm رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی شرح We promise all the advertised optical modules are brand new and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام ماژول ... Read More
2020-03-18 09:46:22
چین نرخ بیت 40km 10G SFP + DWDM Duplex LC 9.95 تا 11.3 GB / S کارخانه

نرخ بیت 40km 10G SFP + DWDM Duplex LC 9.95 تا 11.3 GB / S

نرخ بیت 40km 10G SFP + DWDM Duplex LC 9.95 تا 11.3 GB / S مشخصات محصول • نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند • اتصال LC دوبلکس • SFP + قابل اتصال داغ • فرستنده EML و گیرنده PIN-TIA سرد شده ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm کارخانه

کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

اتصال Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm ترتیب اطلاعات شماره قطعه شرح OLSB351XL-CD10 SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1310 / 1550nm ، 10km ، 0 ~ 70 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین 1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM رابط برق سازگار با SFF-8431 کارخانه

1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM رابط برق سازگار با SFF-8431

رابط برق 1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM سازگار با SFF-8431 مشخصات محصول • قابل استفاده برای اتصال SMF 40 کیلومتری • مصرف برق پایین ، Read More
2020-03-17 14:35:48
چین 10 گیگ صنعتی SFP + ، 10G SFP + فرستنده 20 کیلومتر 1310nm طول موج کارخانه

10 گیگ صنعتی SFP + ، 10G SFP + فرستنده 20 کیلومتر 1310nm طول موج

10 گیگ صنعتی SFP + ، 10G SFP + فرستنده 20 کیلومتر 1310nm طول موج شرح فرستنده های SFP ما قبل از حمل و نقل در داخل خانه آزمایش می شوند تا مطمئن شوند در شرایط جسمی و کاری کاملی وارد می شوند. ما ماژول های فرستنده ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین جمع و جور 10 گیگابیت اترنت SFP + BIDI 100km فاصله 1530nm ~ 1550nm کارخانه

جمع و جور 10 گیگابیت اترنت SFP + BIDI 100km فاصله 1530nm ~ 1550nm

جمع و جور 10 گیگابیت اترنت SFP + BIDI 100km فاصله 1530nm ~ 1550nm شرح فرستنده های SFP ما با MSA سازگار هستند. آنها برای سیستم های سریع اترنت ، گیگابیت اترنت ، SDH / STM و فیبر کانال شبکه مناسب هستند. مشخصات محص... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین چند منظوره 10 گیگ Sit SFP + ، BIDI 10G SFP + ماژول 60km 1270nm ~ 1330nm کارخانه

چند منظوره 10 گیگ Sit SFP + ، BIDI 10G SFP + ماژول 60km 1270nm ~ 1330nm

چند منظوره 10 گیگ Sit SFP + ، BIDI 10G SFP + ماژول 60km 1270nm ~ 1330nm ترتیب اطلاعات شماره قطعه شرح OLSB231XL-CD60 SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 60km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی ... Read More
2020-03-17 14:35:48
چین قابل حمل CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km برای 10GBASE-ZR در 10.3125Gbps کارخانه

قابل حمل CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km برای 10GBASE-ZR در 10.3125Gbps

قابل حمل CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km برای 10GBASE-ZR در 10.3125Gbps برنامه های کاربردی • 10 GBASE-ZR در 10.3125Gbps • اترنت 10G • سایر پیوندهای نوری مشخصات محصول • نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Page 1 of 1