خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فرستنده گیرنده 10G XFP

نظرات مشتریان
کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده گیرنده 10G XFP

(10)
چین وزن سبک 10G XFP فرستنده گیرنده ، BIDI XFP 10G 60Km 1270nm-1330nm کارخانه

وزن سبک 10G XFP فرستنده گیرنده ، BIDI XFP 10G 60Km 1270nm-1330nm

وزن سبک 10G XFP فرستنده گیرنده ، BIDI XFP 10G 60Km 1270nm-1330nm شرح 10G XFP یک ماژول فرستنده گیرنده نوری xfp است. اینها تجهیزات تبدیل رسانه ای نوری مستقل از پروتکل هستند که در برنامه های SONET / SDH Network ، ... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین 1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه کارخانه

1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه

1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 GB / s شرح این محصول یک فرستنده XFP با قابلیت افزودن ضریب اشکال کوچک 10Gbps با سازگار با SDH OC192 / STM64 ، 10GBASE-LR / LW است ، 1200-SM-LL... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین گیرنده داغ قابل حل 10G XFP ، مصرف پایین DWDM XFP 10G 80km کارخانه

گیرنده داغ قابل حل 10G XFP ، مصرف پایین DWDM XFP 10G 80km

گیرنده داغ قابل حل 10G XFP ، مصرف پایین DWDM XFP 10G 80km مشخصات محصول • نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند • اتصالات LC Simplex • ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ • گیرنده DWDM EML و گیرنده ... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین رابط مانیتور دیجیتال دیجیتال کانکتور 40 کیلومتر 10G XFP DWDM Simplex LC کارخانه

رابط مانیتور دیجیتال دیجیتال کانکتور 40 کیلومتر 10G XFP DWDM Simplex LC

رابط مانیتور دیجیتال دیجیتال کانکتور 40 کیلومتر 10G XFP DWDM Simplex LC برنامه های کاربردی • DWDM 10G SONET / SDH • اترنت مبتنی بر DWDM ، IEEE 10 گیگابایت • برنامه های ITU G.709 / OTN FEC • پیوند نوری دیگر مشخص... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین 10G XFP فرستنده صنعتی CWDM 1470 1610nm برای اتصال SMF 40km کارخانه

10G XFP فرستنده صنعتی CWDM 1470 1610nm برای اتصال SMF 40km

10G XFP فرستنده صنعتی CWDM 1470 1610nm برای اتصال SMF 40km شرح همه گیرنده های ما قبل از حمل و نقل در داخل خانه آزمایش می شوند تا مطمئن شوند که در شرایط جسمی و کاری کاملی وارد می شوند. ما ماژول های فرستنده گیرند... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین کانکتور دوبلکس LC CWDM XFP 10G 1270-1610nm برای اتصال SMF 10 کیلومتری کارخانه

کانکتور دوبلکس LC CWDM XFP 10G 1270-1610nm برای اتصال SMF 10 کیلومتری

کانکتور دوبلکس LC CWDM XFP 10G 1270-1610nm برای اتصال SMF 10 کیلومتری ترتیب اطلاعات شماره قطعه شرح OLXCxx1XL-CD10 XFP ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، CWDM ، 1270nm ~ 1610nm ، 10km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی ... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین فرستنده 10G XFP فرستنده ، CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20km فاصله کارخانه

فرستنده 10G XFP فرستنده ، CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20km فاصله

فرستنده 10G XFP فرستنده ، CWDM 10Gb XFP 1270 ~ 1610nm 20km فاصله شرح این محصولات را می توان با سازگاری در دستگاه های مارک های CISCO استفاده کرد. ما تأمین کننده قابل اعتماد ترانسور گیرنده SFP هستیم. ما مقدار زیا... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین تجاری 10G XFP ماژول 1550nm 100km پهنای دمای مورد کار کارخانه

تجاری 10G XFP ماژول 1550nm 100km پهنای دمای مورد کار

تجاری 10G XFP ماژول 1550nm 100km پهنای دمای مورد کار مزیت رقابتی 1. کیفیت عالی 2. Lower cost than others in the market. 2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (We use our own management mod to control cost well.... Read More
2020-03-18 09:46:34
چین دوام گیرنده قابل حمل 10G XFP BIDI 100km 1530-1550nm کارخانه

دوام گیرنده قابل حمل 10G XFP BIDI 100km 1530-1550nm

دوام گیرنده قابل حمل 10G XFP BIDI 100km 1530-1550nm مشخصات محصول • مصرف برق پایین ، 20nm درباره ما Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما ... Read More
2020-03-17 14:35:47
چین اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km کارخانه

اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km

اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km مشخصات محصول • قابل استفاده برای اتصال SMF 20 کیلومتری • مصرف برق کم ،... Read More
2020-03-17 14:35:47
Page 1 of 1