خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات100G SFP

رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m

چین رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m تامین کننده
رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m تامین کننده

تصویر بزرگ :  رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 100G CFP2 CFP2 طول موج: 850nm
اتصال دهنده: LC نرخ داده: 100 گرم
نوع فیبر: فرستنده فرستنده SFP + درجه حرارت: 0 درجه سانتی گراد ~ 70 درجه سانتی گراد

رابط برق CPPI 100G SFP ، 100G CFP2 CFP2 فرستنده SR10 850nm 100m

شرح

تمام فرستنده های SFP ما قبل از حمل و نقل در داخل خانه آزمایش می شوند تا مطمئن شوند در شرایط جسمی و کاری کاملی وارد می شوند. ما ماژول های فرستنده SFP را تضمین می کنیم تا در سیستم شما بدون هیچ مشکلی کار کنند.

اگر در مورد فرستنده SFP سؤالی دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

مشخصات محصول

• پشتیبانی از 103.1 گیگابایت در ثانیه به نرخ بیت 112 گیگابایت در ثانیه

• رابط نوری گیرنده MPO 24

• رابط برقی CPPI

• فرستنده 850 نانومتر 10x10Gb / s بدون سیم

• 10 رابط سریال برقی موازی

• قابل استفاده برای 100 متر با OM3 MMF و 150 متر با OM4 MMF

• مصرف برق پایین <4W

• مانیتور تشخیصی دیجیتال Interfacel

• رابط ارتباطی MDIO

• سازگار با 100GBASE-SR10

• دمای مورد عمل: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

   

برنامه های کاربردی

• 100 گیگابایت اترنت 100 GBASE-SR10

• چند برابر OTN 10x11.2Gb / s

• اترنت 10x 10GE-SRLite

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLCF85TXMX-CDS1

CFP2 100G SR10 850nm100m 0 ~ 70

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)