خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10 گیگ SFP +

10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm

چین 10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm تامین کننده
10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm تامین کننده

تصویر بزرگ :  10G SFP Hot Pluggable 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
فاصله: 80 کیلومتر طول موج: 1530nm - 1550nm
نام: 10G SFP + BIDI درجه حرارت: 0-70 درجه
ویژگی: بادوام گواهی: ISO9001,RoHS,CE

افزونه گرم 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - مصرف برق کم 1550nm

شرح

گیرنده ماژول قابل اتصال با فرم کوچک برای ارتباطات داده های نوری مضاعف مانند 10GBASE-LR / LW تعریف شده توسط IEEE 802.3ae است. این با اتصال SFP + 20 پین است که امکان اتصال داغ را فراهم می کند.

مشخصات محصول

• نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• SFP + قابل اتصال داغ

• فرستنده EML 1530nm ، گیرنده APD 1550nm

• فرستنده EML 1550nm ، گیرنده APD 1530nm

• قابل استفاده برای اتصال SMF 80 کیلومتری

• مصرف برق پایین ، <1.5W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR

• رابط برق سازگار با SFF-8431

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

  

برنامه های کاربردی

• اترنت 10.3125Gbps

• پیوند نوری دیگر

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSBMO1XL-CD80

SFP + Bidi ، 9.95 تا 10.3Gb / s ، 1530 / 1550nm ، 80km ، 0 ~ 70 ℃ ، با DDM

OLSBOM1XL-CD80

SFP + Bidi ، 9.95 تا 10.3Gb / s ، 1550 / 1530nm ، 80km ، 0 ~ 70 ℃ ، با DDM

یادداشت ها: هنگامی که طول موج CWDM ، طول موج فاصله> 20nm

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، ISO9001 ، CE ، RoHS.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)