خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب

چین ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب تامین کننده
ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
طول موج: 1310 / 1490nm منبع تغذیه: 3.3 ولت
تایپ کنید: ماژول SFP نام: فرستنده SFP
نوع کانکتور: LC کاربرد: مخابرات

ماژول فیبر SFP چند منظوره ، سازنده گیرنده CSFP RoHS رایگان سازگار با سرب

مشخصات محصول

• واحد گیرنده با مستقل

1310 / 1490nm: 1310nm FP فرستنده دیود لیزری * 2 و 1490nm InGaAs PIN گیرنده فوتودایود PIN * 2

1490 / 1310nm: 1490nm DFB فرستنده دیود لیزری * 2 و 1310nm InGaAs PIN گیرنده فوتودایود PIN * 2

• مطابق با CSFP MSA Option2 و SFF-8472 با مخازن Duplex LC

• سرعت داده های عملیاتی تا 1250Mbps

• تا 20 کیلومتر در SMF 9 / 125μm

• RoHS سازگار و بدون سرب

• منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

• رابط دیجیتال مانیتورینگ تشخیصی پشتیبانی

• دمای عملیاتی مورد:

استاندارد: 0 ° C تا + 70 ° C

صنعتی: -40 ° C تا + 85 ° C

برنامه های کاربردی

• اترنت گیگابیت

• کانال فیبر

• به رابط Switch تغییر دهید

• برنامه های صفحه نمایش روشن را تغییر دهید

• رابط روتر / سرور

• سایر پیوندهای نوری

پارامتر

شماره قطعه نرخ داده ها (Mbps) طول موج (nm) فاصله منبع نوع کانکتور
OLSP8501L-CD02 155 850 2 کیلومتر VCSEL / PIN LC / PC
OLSP1301L-CD02 155 1310 2 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP3101L-CD20 155 1310 20 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP3101L-CD40 155 1310 40 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP5501L-CD80 155 1550 80 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5501L-CDH1 155 1550 100 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5501L-CDH2 155 1550 120 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP8512L-CDS5 1250 850 550 متر VCSEL / PIN LC / PC
OLSP3112L-CD02 1250 1310 2 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP3112L-CD20 1250 1310 20 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP3112L-CD40 1250 1310 40 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5512L-CD40 1250 1550 40 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5512L-CD80 1250 1550 80 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5512L-CDH1 1250 1550 100 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5501L-CDH2 1250 1550 120 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP8525L-CDS3 2500 850 300 متر VCSEL / PIN LC / PC
OLSP3125L-CD02 2500 1310 2 کیلومتر FP / PIN LC / PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 20 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 40 کیلومتر DFB / APD LC / PC
OLSP5525L-CD20 2500 1550 40 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5525L-CD80 2500 1550 80 کیلومتر DFB / پین LC / PC
OLSP5525L-CDH1 2500 1550 100 کیلومتر DFB / APD LC / PC

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، RoHS ، ISO ، CE.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)