خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10 گیگ SFP +

کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

چین کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm تامین کننده
کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm تامین کننده

تصویر بزرگ :  کانکتور Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
طول موج: 1310nm-1550nm فاصله: 10 کیلومتر
نام: 10G BIDI SFP + ویژگی: فشرده
درجه حرارت: 0-70 درجه گواهی: ISO9001,RoHS,CE

اتصال Simplex LC 10 گیگابیت SFP + ، 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSB351XL-CD10

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1310 / 1550nm ، 10km ، 0 ~ 70 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLSB531XL-CD10

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1550 / 1310nm ، 10km ، 0 ~ 70 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLSB351XL-ID10

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1310 / 1550nm ، 10km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLSB531XL-ID10

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1550 / 1310nm ، 10km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال

مشخصات محصول

• نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• SFP + قابل اتصال داغ

• فرستنده DFB بدون درز 1310 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1550nm

• فرستنده DFB بدون درز 1550 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1310nm

• قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری

• مصرف برق پایین ، <1W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

• رابط برق سازگار با SFF-8431

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد

برنامه های کاربردی

• 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

• 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

• پیوند نوری دیگر

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، ISO9001 ، CE ، RoHS.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)