خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10 گیگ SFP +

رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR

چین رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR تامین کننده
رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR تامین کننده

تصویر بزرگ :  رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
فاصله: 20 کیلومتر نام: 10 گیگ Sit + SFP + BIDI
طول موج: 1270nm ~ 1330nm اتصال دهنده: اتصال دهنده Simplex LC
درجه حرارت: 0-70 درجه گواهی: ISO9001,RoHS,CE

رابط نوری 20 کیلومتر 10 گیگابیت SFP + BIDI سازگار با IEEE 802.3ae 10 GBASE-LR

شرح

ما تأمین کننده قابل اعتماد ترانسور گیرنده SFP هستیم. ما مقدار زیادی فرستنده SFP را تولید و ذخیره می کنیم. تمام فرستنده های SFPP ما قبل از حمل و نقل در داخل خانه آزمایش می شوند تا مطمئن شوند در شرایط جسمی و کاری کاملی وارد می شوند. ما ماژول های فرستنده SFP را تضمین می کنیم تا در سیستم شما بدون هیچ مشکلی کار کنند.

مشخصات محصول

• نرخ بیت 9.95 تا 10.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• SFP + قابل اتصال داغ

• فرستنده DFB بدون سیم 1270 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1330nm

• فرستنده DFB بدون سیم 1330 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1270nm

• قابل استفاده برای اتصال SMF 20 کیلومتری

• مصرف برق پایین ، <1W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

• رابط برق سازگار با SFF-8431

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد

 

برنامه های کاربردی

• 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

• 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

• پیوند نوری دیگر

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSB231XL-CD20

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 20km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال

OLSB321XL-CD20

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 20km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLSB231XL-ID20

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 20km ، -20 ~ 80 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLSB321XL-ID20

SFP + Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 20km ، -20 ~ 80 ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، ISO9001 ، CE ، RoHS.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)