خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفرستنده گیرنده 10G XFP

1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه

چین 1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه تامین کننده
1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه تامین کننده

تصویر بزرگ :  1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: 10G XFP BIDI فاصله: 10 کیلومتر
طول موج: 1270nm / 1330nm اتصال دهنده: LC
نرخ داده: 10 گیگابایت در ثانیه درجه حرارت: 0 درجه سانتی گراد تا 70 درجه سانتی گراد

1270nm-1330nm 10G XFP BIDI 10km پشتیبانی از نرخ های بیت 9.95 تا 11.3 GB / s

شرح


این محصول یک فرستنده XFP با قابلیت افزودن ضریب اشکال کوچک 10Gbps با سازگار با SDH OC192 / STM64 ، 10GBASE-LR / LW است ،
1200-SM-LL-L 10G FC. مناسب برای ارتباطات فیبر یک حالت (SMF) در 10Gbps Ethernet / FC / SDH است.

مشخصات محصول

• نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ

• فرستنده DFB بدون سیم 1270 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1330nm

• فرستنده DFB بدون سیم 1330 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1270nm

• قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری

• مصرف برق کم ، <1.8W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• بسته XFP MSA

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد

برنامه های کاربردی

• 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

• 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

• پیوند نوری دیگر

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLXB231XL-CD10

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 10km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB321XL-CD10

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 10km ، 0 ~ 70 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB231XL-ID10

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 10km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB321XL-ID10

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 10km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، RoHS ، ISO ، CE.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)