خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفرستنده گیرنده 10G XFP

اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km

چین اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km تامین کننده
اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km تامین کننده

تصویر بزرگ :  اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
فاصله انتقال: 20 کیلومتر نام محصول: فرستنده گیرنده 10G XFP
اتصال دهنده: LC نرخ داده: 30%
درجه حرارت: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد وضعیت: جدید

اندازه کوچک 10 گیگابیت XFP BIDI 20km چند منظوره برای اتصال SMF 20km

مشخصات محصول

• قابل استفاده برای اتصال SMF 20 کیلومتری

• مصرف برق کم ، <1.8W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• بسته XFP MSA

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد

• نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ

• فرستنده DFB بدون سیم 1270 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1330nm

• فرستنده DFB بدون سیم 1330 نانومتر ، ردیاب عکس PIN 1270nm

برنامه های کاربردی

• 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

• 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

• پیوند نوری دیگر

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLXB231XL-CD20

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 20km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB321XL-CD20

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 20km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB231XL-ID20

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1270 / 1330nm ، 20km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

OLXB321XL-ID20

XFP Bidi ، 9.95 تا 11.3Gb / s ، 1330 / 1270nm ، 20km ، -40 ~ 85 ، با مانیتور دیجیتال تشخیصی

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، RoHS ، ISO ، CE.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)