خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات25Gbe SFP28

ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V

چین ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V تامین کننده
ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V تامین کننده

تصویر بزرگ :  ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 25G SFP28 ER ویژگی: بادوام
طول موج: 1310nm فاصله: 30 کیلومتر
نرخ داده: 25 گرم گواهی: ISO9001,RoHS,CE

ساخته شده در منبع تغذیه Dual CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Single 3.3V

مشخصات محصول

• پشتیبانی از نرخ بیت 24.33 گیگابایت در ثانیه تا نرخ بیت 25.78 گیگابیت در ثانیه با حالت درگیر CDR

• پشتیبانی از 9.95 گیگابایت بر ثانیه به نرخ بیت 10.31 گیگابیت در ثانیه با حالت دور زدن CDR

• مطابق با MSA SFP + مشخصات SFF-8402

• منبع تغذیه تنها 3.3 ولت

• رابط کانکتور دوبلکس LC ، قابل اتصال داغ

• فرستنده DFB 1310nm ، گیرنده APD-TIA

• قابل استفاده برای اتصال SMF 30 کیلومتری

• ساخته شده در CDR دوگانه

• مصرف برق پایین <1.2W

• منبع تغذیه تنها 3.3 ولت

• دمای مورد عمل: 0 تا 70 درجه سانتیگراد

برنامه های کاربردی

• گزینه CPRI 10

• لینک نوری 25GbE و 10GbE

• سایر پیوندهای نوری

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSP312XL-CD30

SFP + ، حداکثر 25.78Gb / s ، 1310nm ، 30km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

با مفهوم "کیفیت اول ، خدمات گرا ، واقع گرایانه و نوآورانه ، بهبود مستمر" ، Olink به تدوین و بهینه سازی راه حل طراحی محصول ادامه می دهد تا به مشتریان گرانقدر ما با بیشترین کارآیی محصول و خدمات ، و همچنین برخی محصولات سفارشی را ارائه دهد.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، RoHS ، ISO ، CE.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)