خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات25Gbe SFP28

کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km

چین کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km تامین کننده
کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km تامین کننده

تصویر بزرگ :  کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 25Gbe SFP28 اتصال دهنده: اتصال دهنده Simplex LC
طول موج: 1270 / 1330nm فاصله: 10 کیلومتر
نرخ داده: 25 گرم گواهی: ISO9001,RoHS,CE

کانکتور Simplex LC 25Gbe SFP28 ، 25G SFP + BIDI 1270 / 1330nm 10km

برنامه های کاربردی

• اترنت 25G

• CPRI 10

• پیوند نوری دیگر

مشخصات محصول

• نرخ بیت 24.3 تا 26.5Gb / s را پشتیبانی می کند

• اتصالات LC Simplex

• SFP + قابل اتصال داغ

• فرستنده DFB 1270nm ، ردیاب عکس PIN 1330nm

• فرستنده DFB 1330nm ، ردیاب عکس PIN 1270nm

• قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری

• مصرف برق پایین ، <1.2 W

• رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

• مشخصات سازگار با SFF 8472

• رابط برق سازگار با SFF-8431

• دمای مورد عمل:

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSB232XL-CD10

SFP + Bidi25Gb / s، 1270 / 1330nm، 10km، 0 ~ 70

OLSB322XL-CD10

SFP + Bidi، 25Gb / s، 1330 / 1270nm، 10km، 0 ~ 70

OLSB232XL-CD10

SFP + Bidi، 25Gb / s، 1270 / 1330nm، 10km، -40 85

OLSB322XL-CD10

SFP + Bidi، 25Gb / s، 1330 / 1270nm، 10km، -40 85

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

با مفهوم "کیفیت اول ، خدمات گرا ، واقع گرایانه و نوآورانه ، بهبود مستمر" ، Olink به تدوین و بهینه سازی راه حل طراحی محصول ادامه می دهد تا به مشتریان گرانقدر ما با بیشترین کارآیی محصول و خدمات ، و همچنین برخی محصولات سفارشی را ارائه دهد.

مزیت رقابتی

1. کیفیت عالی

2. هزینه پایین تر از سایرین در بازار. (ما از کنترل مدیریت خودمان برای کنترل هزینه ها استفاده می کنیم.)

3. سازگار با 100٪ تست شده.

4- از OEM / ODM پشتیبانی کنید (روند با شما واضح تر است.)

5. سهام بزرگ ، تحویل سریع (تولید سریع با نماینده حمل و نقل همکاری)

6. مصرف برق بسیار عالی (درخواست کیفیت خود ما.)

7. گواهینامه های کامل ، UL ، RoHS ، ISO ، CE.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)