خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات40G QSFP +

کانکتور نوری LC 40G QSFP + به 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

کانکتور نوری LC 40G QSFP + به 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

چین کانکتور نوری LC 40G QSFP + به 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال تامین کننده
کانکتور نوری LC 40G QSFP + به 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال تامین کننده

تصویر بزرگ :  کانکتور نوری LC 40G QSFP + به 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نرخ داده: 40G اتصال دهنده: LC
نام محصول: 40G QSFP + درجه حرارت: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
کاربرد: شبکه مخابراتی ویژگی: بادوام

کانکتور نوری LC 40G QSFP + TO 10G SFP + ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

مشخصات محصول

• نرخ بیت 1.06 تا 10.5Gb / s را در هر کانال پشتیبانی می کند

• اتصال دهنده نوری LC

• منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

• فاکتور فرم QSFP + MSA با قابلیت اتصال داغ

• حداکثر 100 متر بر روی فیبر چند حالته OM3 (MMF) و 150M در OM4 MMF

• رابط سریال الکتریکی 10.7G

• اتصال AC سیگنالهای CML

• مصرف برق پایین ، <0.8W

• در عملکرد تشخیص دیجیتال ساخته شده است

• محدوده دمای مورد کار: 0 ℃ تا 70

برنامه های کاربردی

• 40 گیگابایت-اترنت

• Infiniband QDR / DDR / SDR

• اتصالات 40G Datacom

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQ851XL-CDS1

مانیتور تشخیصی دیجیتال QSFP + 10G SR L1، 100M OM3

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)