خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات40G QSFP +

رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه

چین رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه تامین کننده
رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه تامین کننده

تصویر بزرگ :  رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
گواهی: ISO9001,RoHS,CE ویژگی: سبک وزن
درجه حرارت: 0 تا 70 کاربرد: شبکه مخابراتی
تایپ کنید: 40G QSFP + لوگو: قابل تنظیم است

رابط برق 10km 40G QSFP + فرستنده گیرنده XLPPI بی توجه

مشخصات محصول

• نرخ بیت 41.2 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند

• ظروف LC دوبلکس

• فاکتور فرم QSFP + قابل اتصال داغ

• فرستنده CWDM بدون درز 4x10Gb / s

• قابل استفاده برای 10 کیلومتر بر روی فیبر یک حالت (SMF).

• توابع تشخیصی دیجیتال داخلی

• مصرف برق پایین ، <3.5W

• رابط برقی XLPPI بی نظیر

• دمای مورد عمل: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

برنامه های کاربردی

• اترنت 40GBASE-LR4 40G

• QDR و DDR بینهایت متصل می شوند

• اتصالات مخابرات 40G سمت مشتری

• سایر پیوندهای نوری

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQxx4XL-CD10

QSFP + ، 40Gb / s ، طول موج CWDM 1230 n 1330nm (4x10G) 10Km ، 0 ~ 70 ℃ LC

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)