خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات40G QSFP +

اترنت 40G QSFP + PSM 10km ، 40 گیگابیت QSFP + کم مصرف

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

اترنت 40G QSFP + PSM 10km ، 40 گیگابیت QSFP + کم مصرف

چین اترنت 40G QSFP + PSM 10km ، 40 گیگابیت QSFP + کم مصرف تامین کننده

تصویر بزرگ :  اترنت 40G QSFP + PSM 10km ، 40 گیگابیت QSFP + کم مصرف

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

اترنت 40G QSFP + PSK 10km ، 40 گیگابیت QSFP + کم مصرف

توضیحات محصول


این 40 گیگابیت QSFP + می تواند تبدیل نوری-الکتریکی و تبدیل الکتریکی - نوری را پیاده سازی کند. این ماژول به عنوان یک فرستنده چهار کانال ، قابل وصل ، موازی ، QSFP + برای ارتباط فیبر 40Gbps طراحی شده است.

مشخصات محصول

• ماژول های فرستنده گیرنده کامل و دو کانال چهار کانال

• سرعت داده انتقال تا 11.2 گیگابیت در ثانیه در هر کانال

• انتقال تا 10 کیلومتر فیبر حالت تک

• آرایه لیزری DFB در داخل

• مصرف برق پایین <2.5W ،

• دمای مورد استفاده: 0 ° C تا + 70 ° C

• ولتاژ منبع تغذیه 3.3 ولت

• RoHS 6 سازگار است

• فاکتور فرم QSFP داغ قابل حل

• مخزن اتصال MPO

• عملکرد تشخیص دیجیتالی داخلی

  

برنامه های کاربردی

• InfiniBand QDR ، DDR و SDR

• اترنت 40G

• اتصالات پر سرعت اختصاصی

• مرکز اطلاعات

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQ314XL-CD10

QSFP + ، 40Gb / s ، طول موج CWDM 1310nm (4x10G) 10Km ، 0 0 70 LC

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)