خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات40G QSFP +

3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل

چین 3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل تامین کننده
3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل تامین کننده

تصویر بزرگ :  3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 40G QSFP + PSM فاصله: 2 کیلومتر
نرخ داده: 40G گواهی: ISO9001,RoHS,CE
درجه حرارت: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد ولتاژ: 3.3 ولت

3.3V ولتاژ 40G QSFP + PSM 2km ، QSFP ماژول نوری DFB لیزر داخل

شرح

فرستنده های SFP عمدتاً برای اتصال تجهیزات در ارتباطات از راه دور و داده مانند سوئیچ ها و روترها استفاده می شوند. 40G QSFP + PSM رسیدن به فاصله 80 کیلومتر. برنامه در اترنت و SONET (شبکه همزمان نوری همزمان) پشتیبانی می کند.

مشخصات محصول

• ماژول های فرستنده گیرنده کامل و دو کانال چهار کانال

• سرعت داده انتقال تا 11.2 گیگابیت در ثانیه در هر کانال

• انتقال 2 کیلومتر فیبر حالت تک

• آرایه لیزری DFB در داخل

• مصرف برق پایین <2.0W ،

• دمای مورد استفاده: 0 ° C تا + 70 ° C

• ولتاژ منبع تغذیه 3.3 ولت

• RoHS 6 سازگار است

• فاکتور فرم QSFP داغ قابل حل

• مخزن اتصال MPO

• عملکرد تشخیص دیجیتالی داخلی

برنامه های کاربردی

• InfiniBand QDR ، DDR و SDR

• اترنت 40G

• اتصالات پر سرعت اختصاصی

• مرکز اطلاعات

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQ314XL-CD02

QSFP + ، 40Gb / s ، PSM 1310nm (4x10G) 2Km ، MPO 0 0 70

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

با مفهوم "کیفیت اول ، خدمات گرا ، واقع گرایانه و نوآورانه ، بهبود مستمر" ، Olink به تدوین و بهینه سازی راه حل طراحی محصول ادامه می دهد تا به مشتریان گرانقدر ما با بیشترین کارآیی محصول و خدمات ، و همچنین برخی محصولات سفارشی را ارائه دهد.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)