خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات40G QSFP +

ماژول داغ 40G QSFP + ماژول ، 40Gb QSFP + فرستنده نوری 850nm 100m 300m

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول داغ 40G QSFP + ماژول ، 40Gb QSFP + فرستنده نوری 850nm 100m 300m

چین ماژول داغ 40G QSFP + ماژول ، 40Gb QSFP + فرستنده نوری 850nm 100m 300m تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول داغ 40G QSFP + ماژول ، 40Gb QSFP + فرستنده نوری 850nm 100m 300m

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
طول موج: 850nm فاصله: 100 متر 300 متر
نرخ داده: 40G اتصال دهنده: LC
گواهی: ISO9001,RoHS,CE نام محصول: 40G QSFP + ماژول

ماژول داغ 40G QSFP + ماژول ، 40Gb QSFP + فرستنده نوری 850nm 100m 300m

شرح

ماژول های فرستنده گیرنده SFP ما در خانواده سازگار شامل SFP BiDi SFP SFP + XFP X2 CWDM است. همه محصولات با MSA سازگار هستند. آنها برای سیستم سریع اترنت ، سیستم گیگابیت اترنت مناسب هستند.

مشخصات محصول

• نرخ بیت 1.06 تا 10.5Gb / s را در هر کانال پشتیبانی می کند

• مخزن چهار کانال ، MPO 1x12

• فاکتور فرم QSFP + قابل اتصال داغ

• فناوری آرایه VCSEL 850nm

• قابل اجرا برای 100 متر و 300 متر در OM3 MMF ، 150 متر و 400 متر در OM4 MMF.

• توابع تشخیصی دیجیتال داخلی

• مصرف برق پایین ، <1.5W

• رابط برقی XLPPI بی نظیر

• دمای مورد عمل: -5 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد

برنامه های کاربردی

• اترنت 40GBASE-SR4 40G

• اتصالات سوئیچ Datacom / Telecom و روتر

• برنامه های جمع آوری داده ها و برنامه های Backplane

• پروتکل اختصاصی و برنامه های تراکم

• انتقال بی نهایت در 4CH SDR ، DDR و QDR

• سایر پیوندهای نوری

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQ854XM-CDS1

QSFP + ، 40Gb / s ، 850nm ، 100m ، MPO 0 ~ 70

OLSQ854XM-CDS3

QSFP + ، 40Gb / s ، 850nm، 300m، MPO 0 ~ 70

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

با مفهوم "کیفیت اول ، خدمات گرا ، واقع گرایانه و نوآورانه ، بهبود مستمر" ، Olink به تدوین و بهینه سازی راه حل طراحی محصول ادامه می دهد تا به مشتریان گرانقدر ما با بیشترین کارآیی محصول و خدمات ، و همچنین برخی محصولات سفارشی را ارائه دهد.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)