خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات100G SFP

فشرده 100G SFP ماژول CFP2 LR4 ER4 4 رابط سریال موازی برقی

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

فشرده 100G SFP ماژول CFP2 LR4 ER4 4 رابط سریال موازی برقی

چین فشرده 100G SFP ماژول CFP2 LR4 ER4 4 رابط سریال موازی برقی تامین کننده

تصویر بزرگ :  فشرده 100G SFP ماژول CFP2 LR4 ER4 4 رابط سریال موازی برقی

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده نوری کاربرد: ارتباط از راه دور
درجه حرارت: 0 تا 70 درجه نرخ تاریخ: 100 گرم
نوع کانکتور: LC منبع تغذیه: 3.3 ولت

فشرده 100G SFP ماژول CFP2 LR4 ER4 4 رابط سریال موازی برقی

برنامه های کاربردی

• شبکه محلی (LAN)

• شبکه گسترده (WAN)

• به رابط روتر تغییر دهید

• ITU-T OTU4 OTL4.4

مشخصات محصول

• نرخ بیت حداکثر 112 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کند

• اتصال LC دوبلکس

• افزونه داغ

• PIN یا APD ROSA

• سرعت داده سریال الکتریکی عملیاتی تا 27.952493Gbps

• 4 رابط سریال برقی موازی

• قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری (PIN) یا 30 کیلومتری (APD)

• مصرف برق پایین ، <3W

• مانیتور تشخیصی دیجیتال Interfacel

• رابط ارتباطی MDIO

• سازگار با 100GBASE-LR4 ، ER4 و OTU4

• دمای مورد عمل:

 

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLCFXXTXL-CD10R

CFP2 100G LR4 ، گیرنده PIN 0 ~ 70

OLCFXXTXL-CD30R

CFP2 100G ER4 ، گیرنده APD 0 ~ 70

1508402951245035.jpg

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)