خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات100G SFP

کم توان توزیع 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC رسپتور نوری

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

کم توان توزیع 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC رسپتور نوری

چین کم توان توزیع 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC رسپتور نوری تامین کننده
کم توان توزیع 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC رسپتور نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  کم توان توزیع 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC رسپتور نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 100G QSFP28 CWDM4 اتصال دهنده: LC
نرخ داده: 100 گرم کاربرد: ارتباط از راه دور
نوع فیبر: فرستنده فرستنده SFP + درجه حرارت: 0 0 70

کم مصرف 100G QSFP28 CWDM4 Duplex LC گیربکس نوری کم مصرف

شرح

این محصولات را می توان با سازگاری در دستگاه های مارک های CISCO استفاده کرد. ما تأمین کننده قابل اعتماد ترانسور گیرنده SFP هستیم. ما مقدار زیادی فرستنده SFP را تولید و ذخیره می کنیم. تمام فرستنده های SFPP ما قبل از حمل و نقل در داخل خانه آزمایش می شوند تا مطمئن شوند در شرایط جسمی و کاری کاملی وارد می شوند. ما ماژول های فرستنده SFP را تضمین می کنیم تا در سیستم شما بدون هیچ مشکلی کار کنند.

مشخصات محصول

• رابط نوری گیرنده LC Duplex

• منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

• فاکتور فرم QSFP28 MSA با قابلیت اتصال داغ

• رابط سریال برقی 4x25G

• سازگار با 4x28G (CEI-28G-VSR)

• اتصال AC سیگنالهای CML

• فرستنده: 4x25Gb / s CWDM TOSA سرد شده (1270،1290،1310،1330nm)

• گیرنده: 4x25Gb / s PIN ROSA

• اتلاف انرژی کم (حداکثر: 3.5W)

• در عملکرد تشخیص دیجیتال ساخته شده است

• محدوده دمای مورد کار: 0 ℃ تا 70

• سازگار با 100GBASE-LR4

• رابط ارتباطی I2C

برنامه های کاربردی

• 100 GBASE-LR4

• QDR و DDR بینهایت متصل می شوند

• 100G اتصالات Datacom

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQXXTXL-CD10C

QSFP28 CWDM4 10km ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال ، کم مصرف

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)