خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات100G SFP

منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

کیفیت ماژول SFP بسیار مناسب است. امیدوارم تجارت شما بهتر انجام شود

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر

منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

چین منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال تامین کننده
منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال تامین کننده

تصویر بزرگ :  منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OLKOPTO
گواهی: CE / ISO / RoHS
شماره مدل: نصب شده ODM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 10 عدد / سینی پلاستیکی ، 1 قطعه / جعبه خرده فروشی
زمان تحویل: طی 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: 100G QSFP28 SR4 فاصله: 100M
نرخ داده: 100Gb / s کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه
نوع فیبر: فرستنده فرستنده SFP + درجه حرارت: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد

منبع تغذیه تنها 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال

توضیحات محصول

این محصول یک ماژول فرستنده گیرنده یکپارچه است که شامل یک مؤلفه میکرو نوری و ماده نیمه هادی است و می تواند تبدیل نوری-الکتریکی و تبدیل الکتریکی - نوری را پیاده سازی کند. این ماژول به عنوان فرستنده چهار کانال ، قابل وصل ، موازی ، QSFP + برای ارتباط فیبر 100Gbps طراحی شده است.

مشخصات محصول

• اتصال نوری MTP / MP0

• منبع تغذیه تک + 3.3 ولت

• فاکتور فرم QSFP28 MSA با قابلیت اتصال داغ

• فاصله تا 100 متر OM4 MMF

• رابط سریال برقی 4x28G (CEI-28G-VSR)

• اتصال AC سیگنالهای CML

• اتلاف انرژی کم (حداکثر: 3.5W)

• در عملکرد تشخیص دیجیتال ساخته شده است

• محدوده دمای مورد کار: 0 ℃ تا 70

• سازگار با 100GBASE-SR4

• رابط ارتباطی I2C

برنامه های کاربردی

• 100 GBASE-SR4

• Infiniband QDR / DDR / SDR

• 100G اتصالات Datacom

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه

شرح

OLSQ85TXM-CDS1

QSFP28 SR4 100m OM4 ، 0 ~ 70 ℃ ، با مانیتور تشخیصی دیجیتال

درباره ما

Shenzhen OlinkPhotonics Inc. با مسئولیت محدود در سال 2011 تاسیس شد ، تولید کننده حرفه ای ترانسمیتر نوری است. ما در طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع فرستنده های نوری برای تحقق نیاز مشتری به ارتباط نوری اختصاص داده ایم. Olink قادر به ارائه طیف گسترده ای از ماژول های نوری از 100Gbps 15 155Mbps از جمله CFP2 ، QSFP + ، XFP ، SFP + ، SFP ، PON است و راه حل های CWDM ، DWDM ، برای پشتیبانی از پروتکل های مختلف و دیدار با نیازهای مختلف در کانال های فیبر ، اترنت ، SONET / SDH ، FTTx ، دیتاسنتر و غیره. و تمام کیفیت محصولات با توانایی R&D قوی ما ، رویه کنترل کیفیت دقیق و تولید غنی پشتیبانی می شوند. تجربه. ماژول های ما به بازار داخلی چین ، آسیا ، آسیای جنوب شرقی ، اروپا و بازار آمریکا و غیره صادر می شود.

اطلاعات تماس
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)